iPhone 15 Pro A3106 vs A3108

• Konuyu başlatan Natsu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 4B

Natsu

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yurt dışı bir iPhone 15 Pro aldım, çift fiziki SIM olması sebebiyle A3108 yani Çin modelini tercih ettim. Bir arkadaşım neden Çin modelini aldın Avrupa alsaydın onlarda FaceTime ve Wi-Fi arama çalışmıyor dedi fakat FaceTime uygulaması sorunsuz açılıyor. Wi-Fi aramayı deneyemedim henüz. Böyle bir şey var mı? Eğer varsa bunlar dışında ne farklılıklar var? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar yurt dışı bir iPhone 15 Pro aldım, çift fiziki SIM olması sebebiyle A3108 yani Çin modelini tercih ettim. Bir arkadaşım neden Çin modelini aldın Avrupa alsaydın onlarda FaceTime ve Wi-Fi arama çalışmıyor dedi fakat FaceTime uygulaması sorunsuz açılıyor. Wi-Fi aramayı deneyemedim henüz. Böyle bir şey var mı? Eğer varsa bunlar dışında ne farklılıklar var? Teşekkürler.
Tam bilmiyorum ama neden bunlar olmasın ki? Çin'in çıkardığı telefonlarda bile bunlar var.

Bendeki modelde Çin modeli. Öyle bir şey yok. Hem FaceTime hem Wi-Fi arama sorunsuz kullanılıyor.

Bendeki modelde Çin modeli. Öyle bir şey yok. Hem FaceTime hem Wi-Fi arama sorunsuz kullanılıyor.
Hocam izlediğim videolarda gördüğüm kadarıyla şu an en güncel iOS sürümünde "Hey Siri" veya "Siri" olarak seslenmeyi seçebiliyoruz fakat benim cihazımda sadece "Hey Siri" olarak dinlemeyi açma kapatma ayarı var, Çin cihazlarına özel mi bu durum? Yoksa ayarı ben mi bulamadım?

Hocam izlediğim videolarda gördüğüm kadarıyla şu an en güncel iOS sürümünde "hey Siri" veya "Siri" olarak seslenmeyi seçebiliyoruz fakat benim cihazımda sadece "hey Siri" olarak dinlemeyi açma kapatma ayarı var, Çin cihazlarına özel mi bu durum? Yoksa ayarı ben mi bulamadım?

Hocam Türkçe dili desteklenmediğinden dolayı çıkmıyor. Dili İngilizce olarak ayarlarsanız çıkıyormuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

A3108 modelinde TR ' garantisi mevcut mu dost biliyomusun?

Yeni konular

Geri
Yukarı