iPhone 15 Pro Max kılıf önerisi

Var var emin olun. Magsafe'in bir masrafı yok ki. Marka oldukları ve güvenildikleri için bu fiyatlardalar.

Ben bunu tercih etmiştim, yorumları felan da yoktu çokta güvenemeden beğendiğim için aldım ama. Hem çok şık gözüküyor hem magsafe özelliği var. Telefon düşmüyor yani.
Adam max demiş sen pro öneriyorsun.

Adam max demiş sen pro öneriyorsun.
Üstteki yazımı okumamışsınız belli ki. Pro için üretilen bir çok kılıfın Max modeli de oluyor. Araştırıp bulacak orasını da. Rabbim etrafınızdakilere sabır versin. Gerçekten sizin gibilerle aynı oksijeni tüketmek çok zor çok.

Üstteki yazımı okumamışsınız belli ki. Pro için üretilen bir çok kılıfın Max modeli de oluyor. Araştırıp bulacak orasını da. Rabbim etrafınızdakilere sabır versin. Gerçekten sizin gibilerle aynı oksijeni tüketmek çok zor çok.
Adam kılıf önerisi yapıyor max model için sen pro modeli atmışsın. Araştıracak olsa buraya konu açmaz :D

Troy mağazasında değiştim ben detay tam bilmiyorum eski şeffafı fişi ile verdim yenisini aldım.
Apple'ın şeffaf kılıfları sararmıyor diye biliyorum hatta o sebepten gittim aldım hocam sararıyor mu gerçekten? plastik bu slikon değil diye sararmaz diye düşündüm sadece düştüğü yerlerde oksitlenme yapıp sararıyormuş

Yeni konular

Geri
Yukarı