iPhone 15 Pro vs iPhone 14 Pro

ÖmerYagiz

Hectopat
Merhaba, iPhone 11 telefonumun bozulmasıyla beraber yeni telefon almam gerekti 2 model arasında kararsız kaldım. iPhone 15 Pro ve iPhone 14 Pro aralarında çok fiyat farkı yok sizce hangisini almalıyım? 2 telefon arasında donanımsal olarak işlemci ve RAM dışı çok fark var mı? Bir de iPhone 15 çıktığında kolay kırılabilir olduğunu görmüştüm bu söylentiler doğru mu? Telefonu çok düşüren biri değilim ama yine de tedbir almakta fayda var.

iPhone 15 Pro konsol oyunları çalıştırma gücüne sahip olan bir canavardır. Aralarında büyük bir güç farkı var. Ve iPhone 15 Pro’nun çok daha uzun ömürlü olacağını tahmin etmek zor değil.

iPhone 15 Pro konsol oyunları çalıştırma gücüne sahip olan bir canavardır. Aralarında büyük bir güç farkı var. Ve iPhone 15 Pro'nun çok daha uzun ömürlü olacağını tahmin etmek zor değil.

Peki bu kırılma söylentileri doğru mu aslında tedirgin olduğum tek konu o olabilir. Bu konu hakkında birçok video izledim 1-2 düşmede ekranı parçalayanda oldu kılıf takıp üstünden scooterla geçip çizik bile olmadığını söyleyende oldu.

Almışken son model alın. Çok iyi telefon, üzmez. Çıktığı günden geçen seneye dek iPhone 11 kullanmış biri olarak merak ettim, ne oldu da bozuldu acaba?

iPhone 15 Pro kullanıyorum. İlk başlarda sadece iyi hissettirdiğini düşünüyordum. Fakat özelliklerini yavaş yavaş keşfetmeye başlayınca ne kadar doğru bir tercih yaptığımı anladım. Sadece kamerası iyi diye tercih edilmemli tabii ki. Bu arada ( telefon Ay'ı çekiyor ) :D

iPhone 15 Pro kullanıyorum. İlk başlarda sadece iyi hissettirdiğini düşünüyordum. Fakat özelliklerini yavaş yavaş keşfetmeye başlayınca ne kadar doğru bir tercih yaptığımı anladım. Sadece kamerası iyi diye tercih edilmemli tabii ki. Bu arada ( telefon Ay'ı çekiyor ) :D
Merhaba,ben de almayı düşünüyorum ama şarj konusunda ortalama kaç saat gidiyor?sosyal medya ve fotoğraf için kullanıcam.Aralıksız kullansam mesela 7 saat gider mi?

Almışken son model alın. Çok iyi telefon, üzmez. Çıktığı günden geçen seneye dek iPhone 11 kullanmış biri olarak merak ettim, ne oldu da bozuldu acaba?

Durduk yere telefon reboot ekranında takılı kaldı Face ID, titreşimi önceden bozuktu ve haliyle telefon yavaş hissettiriyor pil ömrüde zaten yerlerdeydi.

Son düzenleme:
Şarjı gayet iyi gidiyor şahsen ben gün içerisinde o kadar kullanmıyorum. %100 yaptığımda 2 gün kullanabiliyorum. Type-C olduğu için de hızlı şarj oluyor.

Geri
Yukarı