iPhone 15'te türlü türlü yaşanan pil problemleri

Harikasınız hocam ata sporlarımız cebinize mâl olmuş
Hayır bir de aşağıya gidip aldığımızda kasa ekran sağlamdı arka kapak ayrılıp başka yere düşmüş nasıl bir basınç varsa batarya da fırlamıştı. Anakart da ucuz sıyırmıştı o zaman yaptırırdım ama yaptırmadım üşendim

Hocam o cihazı yaptırmaya da dağılan parçaları bulmaya da ben de üşenirdim açıkçası FPPro'ya versen sana bir senaryo yazar story atarlardı

Hocam o cihazı yaptırmaya da dağılan parçaları bulmaya da ben de üşenirdim açıkçası FPPro'ya versen sana bir senaryo yazar story atarlardı
Yok telefon bej rengiydi kapağı bulmak zor olmadı ama kapak var ya Rönesans tablosu gibi olmuştu bataryayı bulamamıştık

Merhaba, bende 14 pro var. Son zamanlarda buglar cidden oluşmaya başladı eski ios böyle değildi ancak sizdeki sorun kadar bende sorun yok. Size tavsiyem öncelikle apple desteğin uzaktan yaptığı testlere tam güvenmeyin, o sadece bir giriş kısmı gibi. Mesela benim watch'da sorun vardı uzaktan test yaptı sorun yok dedi 2 gün önce servise verdim bugün sms geldi ürününüz apple onarım merkezine gönderilmiştir diye yani testler tutmayabiliyor. Size önerim çok şüpheleniyorsanız mediamarkttan aldığınızı varsayıyorum onlara verin ve cihazınıza apple bir baksın eğer bir sorun çıkacağına eminseniz. Onun dışında apple'da sorun bulmazsa cihazınızı bu halde kullanmak zorundasınız ve ilerideki güncellemeleri beklemek dışında bir şans yok gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…