İphone 4 Bilgisayarım da Bir Görüyor Bir Görmüyor

Yabancı

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba İphone 4 sahibiyim bilgisayarıma bağladığımda videodaki olay gerçekleşiyor kablosu eskidiği için yenisini aldım fakat sonuç aynı ama diğer bilgisayarımda bu olay gerçekleşmiyor sıkıntısız tanıyor. Sorunun bilgisayarın USB girişlerinden olmayacağına eminim başka telefon da yada USB cihazında sorun yapmıyor sadece İphone 4 telefonum da bu sorun var. Diğer bilgisayardan hem şarj oluyor hemde telefonu görüyor ve aynı kablo ile fişten şarj edebiliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

*Başlığı gidip geliyor olarak değiştirebiliriz.

**Diğer bilgisayar da aynı şey oluyormuş az önce bir kaç defa taktığım da bazen görüyor bazen görmüyor sadece gidip gelmiyor ama sonuç aynı sanırım sorun telefondan.

Son düzenleme:
Kabloya 15 TL verdim yani ondan olabilir eskisi de orjinal değildi neyse fişten şarj ediyor bilgisayarda arada bir tanıyor böyle kullanırım sıkıntı yok.

*Arkadaşımdan kablo aldım Orjinal olduğunu söyledi sorun çözüldü.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı