iPhone 4S Hala Alınır Mı ?

Hayallerini yıkmamızı istemiyorsan öncelikle bu tavsiyeyi istemeyecektin. Çünkü belli yani 4S çıkışını 2011'de çıkartmış bir cihaz. Donanımlara bakmadan tek buna bakarak bile herkes 4S'in ikinci elinin bile o fiyat etmediğini söyler, söyledi de. LG G2 güzel. CM ile ROM kurarak biraz daha ömrünü arttırabilirsiniz.

200 TL daha verip, 2. el Zenfone 2 alabilirsin. Hem güncel, hem güçlü bir cihaz.

Ben alırdım. Sadece iPhone olduğu için.

4s'i annem kullanıyo. Yavaşlık, şarj süresi gibi konuları dert etmeyecekseniz bütçe de kısıtlıysa alınabilir bence.

Benim var hâlâ taş gibi. Batarya değiştirdim. İyi Çinli'ye denk gelmişiz. Kendim kullanmıyorum ama arada bir ne durumda diye bakıyorum. Bazen elimdeki 6s'ten daha havalı geliyor. 6. yılında. İnsan olsa okula gidecek
Sonuç olarak alınmaz :-(
Onun yerine Vestel alsanız daha çok memnun kalırsınız. İPhone tamam İphone da altın değil mübarek. Ben de daha gençken Ericsonn T10'u beğenmiştim. Ama aradan zaman geçtiği için Motorola v3i aldım.

Zaten elimde V3 5010 vardı fakat camı kırıldığından değiştirecektim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…