iPhone 5C açılırken Apple logosunda kalıyor

Sergio Marquina

Kilopat
Arkadaşlar bu olay bi 6-7 ay öncede başıma gelmişti ama hem çok fazla para bayılmıştım hem de içindeki bütün fotoğraflarım, notlarım gitmişti. Şimdi bir daha aynı sorunla karşı karşıyayım. Sorun şu: Darbe sonrası elma logosu geliyor şarja takınca hemen simsiyah oluyor ekran ve hemen yine elma logosu geliyor şarj boyunca. Şarjdan çıkınca hiçbir şekilde tepki vermiyor telefonum. Bu telefonun içindekileri benim için çok önemli restore edilmeden kurtarmayı istiyorum sizce ne yapmalıyım? Elimden gelir çoğu ama kesin çözümü bilsem.

Tam bilmiyorum ama buralarda 300-400 TL'ye telefonun kendisi satılıyor. Yaptırmak ne kadar tutar mantılı mı bilmem. Kurtarabildiğini kurtar gerisi çöp bence.
20 TL tuttu hocam aynı zamanda maddi olarak sıkıntılarım var şuan için yoksa alırım yeni bi tane ama elim mahkum şuan için. Şükür çalışıyor şuan için.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı