iPhone 5S açılmıyor

• Konuyu başlatan aky87
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 602

aky87

Hectopat
Telefonu acmak icin guc tusuna basiyorum, beyaz ekranda siyah Apple logosu cikiyor. Elimi guc tusundan cekince telefon kapaniyor. En son kapanmadan once sarji bitip de kapanmisti, ayrica sarj da olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun geçen arkadaşımda oldu telefonu fayansa düşürdü ve kapandı cihaz şimdi açılmıyor güç tuşuna bastığımızda aynı seninki gibi açılıp kapanıyor logosu geliyor fakat devamı yok. Batarya soketlerinde bir sıkıntı olduğunu düşündük belki seninkindede olmuştur.

Entegre arızasından dolayı cihaz şarj aletinden güç çekmez ve açılmaz. Bildiğim kadarıyla(iPhone 5S'in ciğerini bilirim anakart, ekran, cam her türlü değişimi yaptım) batarya takılı olmasa bile telefon kablodan güç alıp açılabiliyor.

Telefon en son kapanmadan once birkac kez acip kapatmistim ama sarji yuzde 10 lardaydı sarj da etmedim simdiye kadar entegre nasil bozulmus olabilir ki ?

Son düzenleme:
Telefon en son kapanmadan once birkac kez acip kapatmistim ama sarji yuzde 10 lardaydı sarj da etmedim simdiye kadar entegre nasil bozulmus olabilir ki ?

Bilmiyorum, sizin için bataryasız açılıyor mu telefon deneyeceğim.
@aky87 Hocam telefondan bataryayı çıkartıp şarja taktığımda Apple logosu geliyor, gidiyor ve telefon açılmıyor. Bataryanız gitmiş diyebiliriz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı