iPhone 5S Güncelleme Kurma

ata350

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Fiyatının düşmesiyle beraber iPhone 5s alma düşüncesine girdim. Şu anda Android kullandığım için güncelleme olaylarına hakim değilim. Telefonun bana iOS 7'nin bir sürümüyle veya 8'in bir sürümüyle geleceğini düşünüyorum, ama hangisiyle geleceğini bilmiyorum. Ayrıca bir başka sorum, diyelim ki telefon bana 7.1 ile geldi. Ben telefonumu 8.4.1 ile kullanmak istiyorum, Apple beni 9'a güncellemeye zorlar mı yoksa 7.1'den 8.4.1'e geçme imkanım var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncelleme dosyasını internetten bir yerden indirip itunes aracılığı ile bilgisayardan güncelleyebilirsin. Windows kullanıyorsan itunes içinde yazılım güncelle butonuna shifte basarak tıklıyorsun. Güncelleme dosyasını seçiyorsun. Ve istediğin sürüm kuruluyor. Böyle ios8 telefonlarına ios7 kuranlar var.

Güncelleme dosyasını internetten bir yerden indirip itunes aracılığı ile bilgisayardan güncelleyebilirsin. Windows kullanıyorsan itunes içinde yazılım güncelle butonuna shifte basarak tıklıyorsun. Güncelleme dosyasını seçiyorsun. Ve istediğin sürüm kuruluyor. Böyle ios8 telefonlarına ios7 kuranlar var.

Hocam merhaba,

Apple eski sürümlere imzayı kapattıktan sonra yüklemek mümkün olmuyor. Bunun için sormuştum soruyu. Örneğin 8.4.1 ' e imza kapatılmış olabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı