iPhone 5S için En İdeal İnternet Paketi Tarifesi Hangisi?

Kendi iPhone'um da 1GB'ı 15 günde bitiriyorum ancak evinizde Wi-Fi varmış çoğu telefonda şöyle bir durum var. Eve geldiniz Wi-Fi'a bağlandınız telefonunuzun ekranını kapadınız, ekran kapanınca bir süre sonra Wi-Fi da kapanıyor hücresel veri her zaman açık olduğundan hücresel veriyi kullanmaya başlıyor. Evinizdeyken hücresel veriyi kapatıp sadece Wi-Fi kullanırsanız daha çok idare edebilirsiniz. 1 veya 2GB yeterli olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Avea'nın WOOPS tarifesine geçebilirsin. Her yöne 500 dk. , her yöne 5000 SMS ve 2 GB internet paketi için 23TL ödüyorum. Çok memnunum. Çekmeme gibi bir sorunu yok. Bir avea bayisine gidip bu tarifeyi öğrenebilirsiniz. Eğer 25 yaşından büyükseniz bir tanıdığınızın T.C. kimlik numarası ile başvuru yapabilirsiniz. Eğer yapacak olursanız şimdiden hayırlı olsun.

Düzenleme: Elinizde var sandım kusura bakmayın. Eğer olur da alacak olursanız ve fiyatı uygun gelirse Avea'dan alıp bu paketi yapabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Günde 2 saat işe gidip gelirken 3G bağlantısını kullanıyorum. Spotify'dan müzik dinliyorum ve sosyal ağlara bakıyorum. Onun dışında genelde wifi'dan bağlanıyorum zaten. Ve bu sekilde bazı aylar 4 GB'ı aşıyorum. Nasıl oluyor anlamadım. Telefonum iphone 5 hattim avea tarifem profesyonel 1200.

500 mb yetmez. Yeni bir tarife oluşturun. 2 gb size gayet yeterli olacak anlattığınız kullanıma göre. Konuşma ve mesaj paketlerinde yeniden düzenleme yapın yada yeni bir tarife oluşturun. Ben 2 gb internet ile aldım. Daha sonra 500 dakika ve 250 sms ek olarak aldım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı