iPhone 5S Soğukta Kapanma ve Açılmama Sorunu

revolutıon....

Hectopat
Daha fazla  
iPhone 5S cihazım 6 aylık. Dışarıda soğukta kapanıyor, açmaya çalıştığımda ise şarja takın işareti çıkıyor ama şarjım %40. Biraz bekliyorum sonra açtığımda şarjım halen %40 ama geri kapanıyor. Eve girdiğimde kapanmıyor, kısaca soğukta çok oluyor. İnternette araştırdığıma göre çoğu kişide 6S ve 6S Plus'ta da görülmüş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazda bir sorun yok bence kaç aydır kullandığım cihaz sadece dışarıda soğukta kapanıyor .Mesela şuanda evdeyim hiç kapanmadı.Ama dışarıda biraz soğukta bekliyorum sonra az bakıyorum kapanıyordu .Şarj edin işareti çıkıyor ve ben az bekliyorum geri açılıyor sonra geri kapanıyor.Eve girdiğimde ise açtığımda hiç kapanmıyor.

Cihazda bir sorun yok bence kaç aydır kullandığım cihaz sadece dışarıda soğukta kapanıyor .Mesela şuanda evdeyim hiç kapanmadı.Ama dışarıda biraz soğukta bekliyorum sonra az bakıyorum kapanıyordu .Şarj edin işareti çıkıyor ve ben az bekliyorum geri açılıyor sonra geri kapanıyor.Eve girdiğimde ise açtığımda hiç kapanmıyor.
Bir sorun olduğu dışarıda kapanmasından belli. Bizim arkadaşın 6s'i wifi bağlantısı kopuyordu, garantiye verdi değiştirdiler

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı