iPhone 6 ile EBA canlı derse katıldığımda arka plan da oynatmıyor

denizyigitsu

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, iPhone 6 telefonumda EBA üzerinde canlı derslere katıldığımda ders arkada oynarken başka bir yere girmek istiyorum ama tuşa basar basmaz otomatik kapanıyor canlı ders. Bunun çözümü nedir? Zoom üzerinden canlı dersler olduğunda sorun olmuyor. Arka planda çalışmaya devam ediyor, bir yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, iPhone 6 telefonumda EBA üzerinde canlı derslere katıldığımda ders arkada oynarken başka bir yere girmek istiyorum ama tuşa basar basmaz otomatik kapanıyor canlı ders. Bunun çözümü nedir? Zoom üzerinden canlı dersler olduğunda sorun olmuyor. Arka planda çalışmaya devam ediyor, bir yardımcı olur musunuz?
EBA'nin kendi altyapisi yuzunden olabilir, bilemiyorum.

Sürüm eskiliğinden veya RAM yetersizliğinden olabilir.

Konu EBA olduğundan dolayı %90 altyapı eksikliğinden dolayıdır. Örneğin android telefonlarda EBA ekranından katılımcılar ekranına girip arka plana çıktığında da ses gelmiyor veya arka planda ise ve öğretmen bir medya açtıysa sadece öğretmenin sesi geliyor vb. Bunlar hep altyapı eksikliğinden...

Büyük ihtimalle RAM yetmediği için sistem RAM'den alan açmak için uygulamayı durduruyor.

En iyi sonucu almak için daha iyi bir Iphone'da ve en azından ortalama bir Android telefonda deneyin. Ikisinde de olmuyorsa, sadece sizde oluyorsa RAM'den kaynakli. Android'de olmuyorsa, iyi bir Iphone'da bile oluyorsa EBA'nin IOS altyapisindan kaynakli.

Geri
Yukarı