iPhone 6 Kılıf

Ben N11.com a fazla güvenemiyorum sonuçta dükkanı olan herkes orda (N11.comda) mağaza açabilip ürün satabiliyorlar,ben orjinal sitesinden almanı tavsiye ederim. Bende 6+ var bende aynı kılıfın kırmızısından kullanıyorum .

Bence N11 sorun olmaz ama ürünün bilgileri, açıklaması, fotoğrafları falan düzgünse alabilirsin. Hem satıcıya soru da sorabiliyorsun zaten. Al bence Spigen marka kılıflar kaliteli ben de Zenfone 5 için almıştım N11'den 1 ay önce.

Bence N11 sorun olmaz ama ürünün bilgileri, açıklaması, fotoğrafları falan düzgünse alabilirsin. Hem satıcıya soru da sorabiliyorsun zaten. Al bence Spigen marka kılıflar kaliteli ben de Zenfone 5 için almıştım N11'den 1 ay önce.
Arkadaşım sana bir sorum olacak n11.com indirim ve ödeme onayı bölümüne geliyorum fakat kapıda ödeme gibi bir seçeneği göremedim yok mu?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı