iPhone 6 Kırılmaz Ekran Koruyucusu Ve Kılıf Önerisi

Escape

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Merhaba arkadaşlar, telefonum için kırılmaz ve darbeye dayanıklı ekran koruyucusu ve kılıf alacağım. Power Support Schott Glass ekran koruyucusu istiyordum ama ülkemizde malesef yok. Arka kılıf hakkında hiçbir fikrim yok. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Antilon arkadaşımız doğru diyor bende buff ve verus iron shield var 10 kere yüz üstü düştü kılıfsızda düştü ne çizik ne toz ne iz var iyidir verus buffa bağlı zaten.

Buff ekran koruyucu kullanıyorum(6+) Kız arkadaşım 1.50 metreden felan ekranı yere kapakladı bişey olmadı. Bir de üzüldü tabi üzülme bişey olmaz bunda iyi ekran filmi var bişey olmuyo üzülme dedim. Ekrana bi kaç kez sert vurdum, içi rahatlasın diye. Maşallah hiç bişey olmadı çok dayanıklı. Kılıf olarakta 30 liraya markasız almıştım. Bumper ama arkasına kızaklı parça takıyosun.

Kılıf olarak spigen markasını öneririm kaliteli ve güzel tasarımlı kılıfları var.Fiyatları biraz yüksek ama değer bence.

Hepinize teşekkür ederim, Spigen kılıf aldım, şimdi sıra Buff ekran koruyucusun da, en yakın zamanda almayı düşünüyorum.

Spigen kılıf cebimdeyken yan tarafı çıktıydı kılıfın, bir müddet kılıfsız kullanıyordum, bu sabah 2 metre den telefonu düşürdüm ve kulaklık bölgesi darbe aldı, nokta kadar darbe yarası belli oluyor ve kulaklık takılan yer hayliyle azıcık yamuldu,camı falan kırılmadı ama kılıf ne kadar önemli birşeymiş anlamış olduk. Telefon da herşey düzgün çalışıyor, kulaklık taktım denedim, sesi normal veriyor, kamera vs. sorun gözükmüyor. Umarım bir sorun çıkmaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı