iPhone 6 mı iPhone 6 Plus mı?

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar S5 ten iPhone'a geçmek için hangi modeli önerirsiniz? iPhone 6 alırsam 6S çıkarsa 2. plana kalır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 6 plus'ta iPhone 6'da olmayan 1-2 özellik var ama bence iPhone 6 tercih et. Hem alışması daha kolay olur hem biraz daha sağlam bir cihaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha büyük bataryası bile almaya değer gibi. Boyut sorun değil ise gözünüz kapalı alabilirsiniz.

5.5 inch buyuk gelmeyecekse onu al derim. ben plus kullaniyorum gayet memnunum, ha kardesimde de 6 var o da cok memnun bu arada plus i alirken ilk once siparisi 6 icin vermistim sonra plus a cevirdim buyuk olmasi konusunda tereddutluydum yinede kullanimi rahat

Bence 6 tek başına akıllı telefon olarak çok daha iyi ama 6 Plus tabletten kopamayan ve yanında görüşme yapmak için ek telefon taşımak istemeyenler için daha iyi bir seçim olur.

iPhone 6 Plus tablet gibi bence iPhone 6 al. Fakat boyutu önemli değil diyorsan Plus al.

Bencede 6 al yada imkanın var ise 6s bekle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…