iPhone 6 mı LG G4 mü?

eğer stabilite istiyorsan yani telefon ilk aldığın günkü gibi kullanmak istiyorsan yavaşlamadan vs. iphone almalısın.Iphone 6S'i beklemende fayda var bence az kaldı sonbahara 6S alırsanda en az 3 sene çok rahat götürür.Android hiç sevmedim sevemedim hangi telefon olursa olsun bir süre sonra kasmalar donmalar yavaşlamalar başlıyor.O yüzden iphone al hem sade hem hızlı her ihtiyacını karşılayacaktır uzun bir müddet

Bu nasıl bir arada kalma i6'nın rakibi s6'dır. Snap 808 ısınmasada Snap 810 kadar Adreno 410 gibi eski sayılacak mimariye sahip bir GPU'su varken ve 2k ekranda bazı senaryolarda sorun yaratma potansiyeli dururken diğer tarafta i6 gibi stabilite de üst seviye bir cihaz arasında nasıl arada kalınır anlamadım. i6'yı aratmayacak performans anlamında s6 ailesi vardır. Zira 14nm ilk işlemci , DDR 4 , UFS 2.0 Modülü yani SSD klasmanına yaklaşan okuma yazma hızı ve yüzde kırk hafifletilen Touchwiz'i ile Android'in açık ara lideridir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bunu izlemeni tavsiye ederim zira bu i6 vs s6 olmalıydı konunun ismi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı