iPhone 6′nın Çıkış Tarihi Kesinleşti!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
iPhone 6′nın Çıkış Tarihi Kesinleşti! Apple, iPhone 6′nın çıkış tarihine ilişkin ilk resmi bilgiyi takipçileriyle paylaştı. Apple’ın yeni...
P-N7SPXmkVc

Daha fazlası...

Bu feedproxy ile link kısaltmadan tıklama başına kazanç sağlıyor musunuz acaba ?

Zaten günde yüz defa girdiğimiz hit sağladığımız bir konuya siteye bunu yapıyorlarsa hak etmiyorlar kardeşim.

Aç gözlülük bu. Ben zaten adamın ana sayfasına da sosyaline de günde 100 defa giriyorum. Üzerine bir de ana sayfadaki konuyu sosyalde konu açıp bana link tıklattırıyorsa başlarım böyle işe. Herkes süzecek enayi arıyor bu memlekette. Siz de devam edin sorgulamamaya o zaman.

Üyeye geldi mi her şey yasak, üyeden para kazanmaya geldi mi oooooooo. Eğer feedproxy'den de kazanıyorlarsa valla helal olsun. Bende Twitter da tıklamalı reklam işindeyim, benim bile aklıma gelmezdi valla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Site işletmediğin için bu konuda bilgisiz olduğun belli oluyor. Her haber çıktığında Ali Güngör'ün hesabından otomatik olarak konu açılıyor. Bunu yapan mekanizma linki çeviriyor. Müstehcen içerikli ya da virüslü dosyalar paylaşan bir kısaltma linki mi gördün arkadaşım? Devam etmek için 5 saniye linki mi gördün? Kendi yaptığın işle karıştırdın herhalde. Konu açıp sitede, soru cevap şeklinde konular açılıyor sürekli, hit ve reklam amaçlı yapıyorsunuz bunu diyen düşünmeyen insanlar var. Reklamı kendi sitende mi yaparsın? Bunu düşünmekten aciz insanlar var.

Bilip bilmeden bu site hakkında ileri geri konușamazsın. Böyle terbiyesizce konuşmalar yapacaksan bir daha girme bu siteye. Hit ya da reklam yapmayan (!) seviyesi belli forumlarda takılabilirsin.

Feedproxy Google'ın bir servisi. Kimseye para kazandırmıyor. Kaldı ki bu konular otomatik açılıyor.

Üyelerden para kazanmak istesek linkleri görmek için milleti üye olmaya zorlardık çöp forumlar gibi. Kaldı ki her gün yüzlerce üyeyi kurallardan dolayı banlamazdık.

Sen Technopat'ı her yeri selülit kremi reklamlarıyla dolu olan forumlarla karıştırdın galiba hocam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı