iPhone 6 Siri mikrofonu algılamıyor

envakd

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, telefonumda Siri ile konuşamıyorum nedeni sesim ona gitmiyor. Kulaklık takınca sorunsuz iletişim kurabiliyorum ama kulaklıksız sesim gitmiyor.

Mikrofonunda sorun olabilir, Apple ile iletişime geç istersen.

Mikrofon ile ilgili bir sorun olacağını düşünmüyorum, sesli ve görüntülü konuşmalarda bir problem yaşamıyorum.

Cihazın mikrofonunda sorun var galiba. Normal konuşmada bir sorun yaşıyor musun telefonda?

Hayır hiçnir problem yaşamıyorum, ses kaydedicisi de sorunsuz sesimi kaydediyor.

Güncelleme ile ilgili bi sorun olabilir

Kaç aydır böyle defalarca gelen tüm güncellemeleri sorunsuz kurdum.

Mikrofon ile ilgili bir sorun olacağını düşünmüyorum, sesli ve görüntülü konuşmalarda bir problem yaşamıyorum.

Hayır hiçnir problem yaşamıyorum, ses kaydedicisi de sorunsuz sesimi kaydediyor.

Kaç aydır böyle defalarca gelen tüm güncellemeleri sorunsuz kurdum.
Aynı problem 6s plus cihazındada var. Sorunu çözebildin mi?

Handsfree mikrofonun bozuk olduğu için algılamıyor. Siri ekranın üst kısmında kulağını koyduğun yerde olan handsfree mikrofonu kullanır.Cihazın garantisi yok ise her hangi bir serviste değiştirebilirsin 80-130 arası ücret alıyorlar.

Handsfree mikrofonun bozuk olduğu için algılamıyor. Siri ekranın üst kısmında kulağını koyduğun yerde olan handsfree mikrofonu kullanır.Cihazın garantisi yok ise her hangi bir serviste değiştirebilirsin 80-130 arası ücret alıyorlar.

Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı