iPhone 6s 15.2.1 Jailbreak Yapma

Singua

Hectopat
Makaleler
1
Selam arkadaşlar, nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilecek varsa mutlu olurum.
@Umut Nas hocam, siz Xiaomi cihazlarda çok bilgiliydiniz. Belki iPhonelarda yardımınız dokunur. Rahatsız ettiysem kusura bakmayın.

Selam arkadaşlar, nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilecek varsa mutlu olurum.
@Umut Nas hocam, siz Xiaomi cihazlarda çok bilgiliydiniz. Belki IPhone'larda yardımınız dokunur. Rahatsız ettiysem kusura bakmayın.

Hocam iyi ki konu açtınız ben size söyleyeyim bende 6S 15 beta kullanıyorum şu an düşürmek istiyorum performası düştü tavsiyem 14.6 falan bakın15'in o sürümü bnce kötü çokpil tüketiyor sebebsizce.

@Umut Nas hocam, siz Xiaomi cihazlarda çok bilgiliydiniz. Belki IPhone'larda yardımınız dokunur. Rahatsız ettiysem kusura bakmayın.

Kendi 15.7.3 iOS cihazımdan ve Windows bilgisayarımdan örnek verirsek, USB'ye Ubuntu ISO'su atıp PC'den boot ederek try Ubuntu yapıp direk masaüstüne erişmemiz gerek. Sonra Ubuntu üzerinden palera1n kurup cihaza atmanız gerek hocam. Ama her cihaz kapandığında Fake OS olarak algılandığı için açılırken recovery Mode'a atıyor dolayısıyla cihaz asla kapanmamalı normal kullanımda.

Kendi 15.7.3 iOS cihazımdan ve Windows bilgisayarımdan örnek verirsek, USB'ye Ubuntu ISO'su atıp PC'den boot ederek try Ubuntu yapıp direk masaüstüne erişmemiz gerek. Sonra Ubuntu üzerinden palera1n kurup cihaza atmanız gerek hocam. Ama her cihaz kapandığında fake OS olarak algılandığı için açılırken recovery Mode'a atıyor dolayısıyla cihaz asla kapanmamalı normal kullanımda.

Sıkıntılı ve zor bir iş gibi hocam. Jailbreak hiç denemedim daha önce. Sizce telefoncular falan kaç TL'ye yapar bu işlemi?

Hocam iyi ki konu açtınız ben size söyleyeyim bende 6S 15 beta kullanıyorum şu an düşürmek istiyorum performası düştü tavsiyem 14.6 falan bakın15'in o sürümü bnce kötü çokpil tüketiyor sebebsizce.

Jailbreak ile sürüm düşürme/yükseltme yok diye biliyorum hocam.

Sıkıntılı ve zor bir iş gibi hocam. Jailbreak hiç denemedim daha önce. Sizce telefoncular falan kaç TL'ye yapar bu işlemi?

Hocam asıl öyle var siz nasıl yapmayı düşünüyorsunuz imzalar kapalı Jailbreak dışında nasıl yapmayı düşünüyorsunuz Jailbreak'ta yükseltme düşürme vardır.

Hocam zor değil sonrası zor eskisi gibi artık eskiden donanımsaldı şimdi yazılımsal her hafta bile Jailbreak atan var donanımsalda bir kere attın bitti eskiden ama 4'te falan vardı öyle.

Hocam asıl öyle var siz nasıl yapmayı düşünüyorsunuz imzalar kapalı Jailbreak dışında nasıl yapmayı düşünüyorsunuz Jailbreak'ta yükseltme düşürme vardır.

Hocam birkaç konu altında sürüm yükseltme yoktur diye yazılmıştı. Onların dedikleriyle konuşuyorum yanlış anlamayın. Ben Jailbreak'ı App Store'da olmayan uygulamaları kullanmak için kurmak istiyorum.

Hocam zor değil sonrası zor eskisi gibi artık eskiden donanımsaldı şimdi yazılımsal her hafta bile Jailbreak atan var donanımsalda bir kere attın bitti eskiden ama 4'te falan vardı öyle.
Adımları biliyorsanız yarın atalım mı hocam o zaman?

Hocam birkaç konu altında sürüm yükseltme yoktur diye yazılmıştı. Onların dedikleriyle konuşuyorum yanlış anlamayın. Ben Jailbreak'ı App Store'da olmayan uygulamaları kullanmak için kurmak istiyorum.

Adımları biliyorsanız yarın atalım mı hocam o zaman?

Bende bilmediğim için yapamıyorum geriliyorumbende Jailbreak'ı hılandırmak için kullancaktım.

Geri
Yukarı