iPhone 6S 32 GB 1450TL alınır mı?

• Konuyu başlatan evrN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 530
Kanka 6s Plus 64 GB kullanıcısıyım, arkadaştan 300 e aldım 1000 tl de ekran bataryasını alıp kendim değiştirdim. Güçlü bataryadan taktım telefon şuan tüm işlerimi görüyor. Kamerası gerçekten güzel 4k video çekebiliyor. Güç tasarufuna alınca kasma sorunu var, almayınca bile şarjı çok iyi tutuyor. Biraz daha pazarlık yapabilirsen alınır. Ama alırken kamerasına bak mümkünse birisini ara konuş mikrofonunu test et. Oyun konusunda ise fena değil, ben PUBG ve Mobil lol oynamıştım hepsinde güzeldi ama oyun oynarken ucundan ısınıyor. Kısacası telefon günlük işlerimi halletsin, güzel fotoğraf çeksin diyorsan alınır. Ben ful şarjda bir günü atlatıyorum ancak 3800 mah batarya da bunda çok etkili. Plus bulabilirsen al çok istiyorsan elin çok büyük değilse 6s de alınır, bana aşırı küçük kalmıştı ama o da çok tatlı telefondu.
6S Plus almıştım daha önce 32GB 1600 TL'ye ekran değişip 2600'e sattım ancak piyasası o kadar yavaş ki... Ben okulda saklamak için kullanıcam o yüzden ufak olması daha iyi ama istediğim zamanda nakit paraya çevirebileyim. 6s veya ekran kırık 7 bulucam gibi.

Evet. Ses entegresini de kontrol et. 3uTools'tan da bir bakarsın değişen durumuna vs. Feleğin çemberinden geçmemişse, anakart işlem görmemişse alınır. O rakamlara alternatifi yok zaten.
İPhone 6s'lerde ses entegresi problem değil asıl kronik olanlar İPhone 7'de kulaklık ve şarj aynı soketten olduğu için entegre biraz hassas. Ancak yinede her cihaz alındığında 3uTools'dan doğrulama raporu almak gerekli.

Merhaba cihazın parmak izi çalışıyor, hiçbir sorunu yok. Kasası çok iyi durumda ve pili yeni değişmiş. Sizce 1450 TL'ye alınır mı? Piyasa fiyatını araştırdım ancak pek bir şey anlamadım, birisi 1500 koyarken birisi 3000 koyuyor. 6S piyasasını bilen varsa piyasanın altında bir rakam mı?
O fiyata başka tercih olmadığı için tek şansınız ise almalısınız. Kendi düşüncem biraz daha bütçe arttırmaya çalışmak olmalı, aksi takdirde 6s den hiçbir şey beklemeyin.

O fiyata başka tercih olmadığı için tek şansınız ise almalısınız. Kendi düşüncem biraz daha bütçe arttırmaya çalışmak olmalı, aksi takdirde 6s den hiçbir şey beklemeyin.
Hocam al-yap-sat veya al-sat olarak almayı düşünüyorum. Kendi cihazım zaten İPhone 11, ben elimdeki parayla bir cihaz alıp üstüne kar koyup satmayı planlıyorum ve bunu uzun zamandır yapıyorum. Ancak düşük model cihazlarda kar oranı baya düşüyor. Bahsettiğim rakamlara ya telefon alıcam yada bu parayı nasıl büyütebilirim?

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim az önce 1150 TL'ye iPhone 6S 64 GB versiyonu aldım. Cihazın sadece haporlörü temizlenecek. Piyasa altına aldığımı düşünüyorum iyi alım-satımlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı