iPhone 6S alınır mı?

Ryze0

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, arkadaşımda iPhone 6S bir cihaz var ekranı ve kasası yenilenmiş çiziksiz. Parmak izi pasif ve iCloud şifresini unutmuş. Bu cihazı bana 400 TL'ye satmayı teklif etti. Cihazı alsam SIM kartı kullanılabilecek şekilde by-Pass nasıl yapabilirim? Alsam bu cihazdan kâr edip satabilir miyim sizce?

Herkese merhaba, arkadaşımda iPhone 6S bir cihaz var ekranı ve kasası yenilenmiş çiziksiz. Parmak izi pasif ve iCloud şifresini unutmuş. Bu cihazı bana 400 TL'ye satmayı teklif etti. Cihazı alsam SIM kartı kullanılabilecek şekilde by-Pass nasıl yapabilirim? Alsam bu cihazdan kâr edip satabilir miyim sizce?
By-pass konusu hakkında bir fikrim yok fakat bu cihazın hala günlük kullanım için gideri var. Arkadaşın telefonu aldım benim telefonum tamirde olduğu zaman. Ben gayet memnundum o bir kaç günlük kullanımda.

emin olun arkadaşınız açmak için uğraşmıştır, bundan dolayı size veriyor.
Oda olabilir.

Almayın hocam kesinlikle o iCloud açmak ıcin bin türlü şey denemiştir hem telefon güncel değil üzer sizi.

Bende var şu an pil acayip kötü pil yüzdesi 100 olsa bile 3 saat dayanmıyor 1000 TL'ye aldım 2 hafta önce bir de çok kasıyor.

@Ryze0 valahi hocam ben almayın derim ama gine siz bilirsiniz.

@563834 @Salvatorio @BENMİD @BETALORD Sahibinden e baktım, sadece ekranını 500 TL'ye satıyorlar. Kullanmayacağım zaten alıp satmak istiyorum. iCloud kırabileceğimi bilsem direk alacağım da bilemedim.

iCloud şu cihazlar bypass yapıldığı zaman fiyatları düşer çünkü o telefonu sıfırlayınca yeniden ICloud'lu olur

Geri
Yukarı