iPhone 6S Güncellenmeli mi?

xKRALx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün iPhone 6S aldım. Güncelleme gelmiş. Telefonu günceleyeyim mi yoksa böyle kullanmaya devam mı edeyim? Ayrıca Keynote, Pages ve iMovie gibi uygulamalara girmiyor. Acaba bu güncellemediğimden mi kaynaklı? İlk defa iPhone kullandığım için soruyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bugün iPhone 6S aldım. Güncelleme gelmiş. Telefonu günceleyeyim mi yoksa böyle kullanmaya devam mı edeyim? Ayrıca Keynote, Pages ve iMovie gibi uygulamalara girmiyor. Acaba bu güncellemediğimden mi kaynaklı? İlk defa iPhone kullandığım için soruyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Aktif olarak 6S kullanıcısıyım. Son sürüm kullanıyorum uygulamalarla ilgili herhangi bir hata yok. Donma kasma durumuda yok şuan, sanırsam iOS 12 ye kadar yolu var sonra yavaş yavaş kasmaya başlayabilir. iOS 11’le beraber iPhone 6’lar kasmaya başlamıştı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı