iPhone 6s için kulaklık önerisi

marlon

Hectopat
Oyun oynarken iPhone 6s kulaklığı kullanıyorum fakat sesi benim için yeterli gelmemeye başladı. Daha önce başka kulaklık deneme şansım olmadı hiçbir kulaklığın performansını ve ses kalitesini bilmiyorum. Benim için daha iyi kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Bütçe 200 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaküstü mü kulakiçi mi ?

JBL T450 Kulaküstü Kulaklık CT OE Fiyatı - Taksit Seçenekleri

bu modelin bluetoothlu versiyonunu kullanıyorum ses tatmin edici. Lakin fiyatlar uçtuğu için kablolusunu önerdim.
Kulakiçi veya kulaküstü olması benim için önemli değil. Sadece şimdi kullanmış olduğum kulaklıktan daha kaliteli ve yüksek sesi olması yeterli. Ayrıcı mikrofonum olduğu için mikrofonlu kulaklık olması şart değil. Önermiş olduğunuz kulaklığın ses kalitesi benim kulaklıktan iyi midir?

Kulakiçi veya kulaküstü olması benim için önemli değil. Sadece şimdi kullanmış olduğum kulaklıktan daha kaliteli ve yüksek sesi olması yeterli. Ayrıcı mikrofonum olduğu için mikrofonlu kulaklık olması şart değil. Önermiş olduğunuz kulaklığın ses kalitesi benim kulaklıktan iyi midir?

Evet daha iyi. İphone kulaklığında bass yok. Bende de İphone 6 nın kulaklığı var. Ben kullandığım için önerdim belki daha iyileri vardır. Bu kulaklığın yanlış hatırlamıyorsam mikrofonu da var ama iyi değildi. Ses kalitesi gayet iyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı