iPhone 6S için şarj aleti önerisi

OmurT

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, iPhone 6S cihazım var, yan sanayi şarj makineları ile şarj edince ısınıyor. Farklı amper ve watt değerlerinde olması da sorun yaratabileceğinden sizden tavsiye istiyorum yeni bir şarj cihazı alacağım. Bütçe: Uygun fiyatla iş görmesi yeterli…

Ktools Life Çift USB Girişli Type-C Seyahat Cihazı çok iyi şarj aleti tavsiye ederim. Bende 6S için kullanıyorum.

6S lightning giriş değil miydi? Type- C ile nasıl şarj oluyor.

Merhaba, iPhone 6S cihazım var, yan sanayi şarj makineları ile şarj edince ısınıyor. Farklı amper ve watt değerlerinde olması da sorun yaratabileceğinden sizden tavsiye istiyorum yeni bir şarj cihazı alacağım. Bütçe: Uygun fiyatla iş görmesi yeterli…

Net bir bütçe belirtmediğiniz için link atıp öneride bulunmak istemedim. Ama Blitzwolf, Anker, Baseus, ugreen, Spigen, aukey gibi markalara bakabilirsiniz. (markaları başka bir kaynaktan aldım güvenilir olduğu söyleniyor).

Son düzenleyen: Moderatör:
GSMArena’dan baktığım kadarıyla 6S’te hızlı şarj desteği yok, 5W destekliyor. Apple’ın baz seviye 5W adaptörünü alabilirsiniz, en güvenlisi o olur. Sıfırını pahalıya satıyorlar ama Sahibinden’de vs. kullanmayıp uygun fiyata satanlar oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı