iPhone 6s İCould Yedekleme Başarısız Oldu Hatası

Uçan Kertenkele

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. İlk defa ios işletim sistemi kullandığım için bazı konularda acemilik yaşıyorum. İCould'u kullanarak daha önce bir yedekleme gerçekleştirdim fakat şimdi yapmaya kalkınca olmuyor. Karşılaştığım hataları söyleyeyim.
-İCould Yedekleme'ye tıklayınca "yedekleme asla" ve "İCloud Yedekleme Başarısız Oldu"
-Saklama Alanı bölümüne geldiğimde "İCloud saklama alanı ayrıntıları şu anda yok. Daha sonra yeniden deneyin" hatalarını alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim(işletim sistemi günceldir).

Bendede aynısı oldu Apple desdek hattını aradım DNS ayarlarını değiştirmemi söyledi bana farklı bir DNS verdi sonra sorun ortadan kalktı düzeldi sıkıntısız kullanıyorum diğer sorularınızada Apple destek hattı cevap vericektir eminim.
Apple Destek:Resmi Apple Desteği

Bendede aynısı oldu Apple desdek hattını aradım DNS ayarlarını değiştirmemi söyledi bana farklı bir DNS verdi sonra sorun ortadan kalktı düzeldi sıkıntısız kullanıyorum diğer sorularınızada Apple destek hattı cevap vericektir eminim.
Apple Destek:Resmi Apple Desteği
Kardeşim buradan destek almayı bende yaptım fakat verilen numarayı aradığımda böyle bir numara yok diyor. Yanlış numarayı aramadığımdan eminim. Sen yaptığın yolları yazabilir misin ?

Kardeşim zaten şuanda canlı destek bölümüne ulaşamazsın Apple canlı destek bölümü 08:00 - 19:45 (Pazartesi - Pazar) saatler arasında çalışmaktadır zaten sen aramıyacaksın sen numaranı bırak onlar seni ariyor yarın gün içinde siteye gir numaranı bırak hemen arıyorlar zaten sıkıntını anlat çözecektirler.

Burdan: https://getsupport.apple.com/

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı