iPhone 6S mi Huawei P Smart 2019 mu?

iPhone 7 serisinde genel olarak bir ısınma problemi var 8 Plus buldum 4000TL.

Nereliysen ona göre aramaları filtrele elden teslim yapın ya da il dışı Param Güvende olmadan alışveriş yapmayın.

iPhone 7 serisinde genel olarak bir ısınma problemi var 8 Plus buldum 4000TL.
4bin tl iphone 8 plus varmı yurtdışı olabilir dikkat et

P Smart 2019 ilk çıktığı zaman almıştık 2 yıl kullandıktan sonra 2021 başı ekranı kırıldı diye aile zoruyla telefon değiştirdim sonra eve icra geldiği için P Smart telefonum ile annemin iPhone 6S (ya 32 GB'ya 64 GB) depoya gitti bu hafta icra kalkıyor ve depodaki eşyalar alınacak ailem bana 2 telefondan birini seçmemi istedi hangisi daha iyidir?
Not: Huawei P Smart 2019 64 GB'lık modeli.
Ayrıca ikisini satıp iPhone SE 2 de alabilirim.

6S almayın 2024 veya 2025 sonuna kadar 5S gibi olacak muhtemelen uygulamalar eski surumleri destekleniyor hatta normal iPhone 6 da Instagram desteği kesildi 6S ne zaman kesilecek bilmiyorum.

Peki 5000TL bandında hangi telefonlar alınabilir mümkünse iPhone kullanmak istiyorum çünkü Android sisteminden sıkıldım.
Güncel değilse iPhone alınmaz.

Bütçem 7000TL seviyesine yükseldi telefon tavsiyesi verebilir mi biri?
Mümkünse Xiaomi olmasın. (2.el alacağım)

Bütçem maalesef düştü bu yüzden telefon konusundada biraz daha düşük modellere yöneldim (ikisi de 3000TL ile aynı fiyatta) Xiaomi Redmi Note 10s mi yoksa Samsung Galaxy S9 mu S9 temiz ama ilk çıktığı zamanlar alınmış Note 10s ise geçen yıl alınmış kutu vb. duruyor ve PUBG New state pes gibi oyunları sabit 60FPS kasmadan donmadan oynamak istiyorum ve alacağım telefon 3 yıl üzeri götürmeli.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı