İPhone 6S pil sağlığı 17 aydır %100 olması normal mi?

bunesicaktirbaba

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. En son 2021 Ekim ayında normal bir telefoncuda iPhone 6S bataryamı değiştirdim ve şimdiye kadar pil sağlığı yüzde yüz. Artık şüphelenmeye başlıyorum. Bazen pilim yüzde 20 iken 30-40 dk boyunca o kadar video izlememe, oynamama rağmen yüzde 20 kalıyor açıp kapatınca sonra düşüyor. Bu sıkıntı mı?

Batarya orijinal değil galiba o yüzden yanlış sonuçlar veriyor. Pil sağlığı bir anda ciddi seviyede düşebilir. Şiddetli ısınmalar ve hızlı pil bitmesi gibi durum yoksa kafaya takmaya gerek yok.

Telefona zarar veriyorsa versin umurumda değil zaten değiştireceğim. Sadece şunu merak ediyorum, telefona virüs, yazılım girme gibi bir durum olabilir mi? Çakma dite buna daha çabuk elverişli olabilir mi?

Hayır batarya ile virüsün alakası yok. Virüs işletim sisteminin güvenliğine bağlı.

Batarya orijinal değil galiba o yüzden yanlış sonuçlar veriyor. Pil sağlığı bir anda ciddi seviyede düşebilir. Şiddetli ısınmalar ve hızlı pil bitmesi gibi durum yoksa kafaya takmaya gerek yok.
Isınma falan yok ama pil normal bitiyor. Yani 1 gün atıyor. Korktuğum yazılımsal virüs vs gibi bir sıkıntı olması

Hayır batarya ile virüsün alakası yok. Virüs işletim sisteminin güvenliğine bağlı.
Teşekkürler. ALLAH Razı olsun :)

Bende iPhone X var yan sanayi batarya kullanıyorum. Pil sağlığı 100'den birden servis uyarısı vermeye başladı ara sıra hafif ısınıyor. Tutulmaycak derecede değil ama telefon durduk yere restart atıyor.

Bende iPhone X var yan sanayi batarya kullanıyorum. Pil sağlığı 100'den birden servis uyarısı vermeye başladı ara sıra hafif ısınıyor. Tutulmaycak derecede değil ama telefon durduk yere restart atıyor.
Hangi marka batarya acaba?

Isınma falan yok ama pil normal bitiyor. Yani 1 gün atıyor. Korktuğum yazılımsal virüs vs gibi bir sıkıntı olması.
Hayır, batarya ile virüsün ilgisi yok.

Geri
Yukarı