iPhone 6S Plus Alınır mı?

Aslında aklımı kurcalayan tek şey İphone 6S Plus'ın donanımsal olarak diğer üst modellerden çok farkı olmadığı, özellik farkı var onlarda benim kullanacağım özellikler değil

6s plus'ın bu sene büyük ihtimalle son ios güncellemesi.Tavsiye etmiyorum.Android'e bir şans verin bence.Meizu 16Th önerebilirim sp 845 işlemcisiyle efsane bir cihaz.2800 Tl'ye 64 GB satılıyordu hepsiburada sitesinde şuan stokta kalmamış.Belki beklersen stok gelebilir.Ya da biraz daha ekleyip 128 GB olan versiyonunu satın alabilirsin.

3000 TL'ye Samsung Galaxy A70 almaya karar verdim. Görüşleriniz için teşekkür ederim

Bence biraz daha para kazan / ustune ekle ve en az Plus serisi bir iPhone al. 6/6S serisi de eskimeye basladi; mumkunse 7 ve ustu bir plus olan iPhone al. Deger.

Bence biraz daha para kazan / ustune ekle ve en az Plus serisi bir iPhone al. 6/6S serisi de eskimeye basladi; mumkunse 7 ve ustu bir plus olan iPhone al. Deger.
5,400 TL'ye değeceğini düşünmüyorum o yüzden iPhone'dan vazgeçtim

3000 TL'ye Samsung Galaxy A70 almaya karar verdim. Görüşleriniz için teşekkür ederim
O fiyata A70 almanızı önermem. Batarya harici pek memnun etmeyebilir. Meizu 16th ve LG G7 ThinQ bakabilirsiniz. Performans, ekran, kamera olarak daha başarılılar.

A70'e yönelmeniz daha iyi olacaktır. Samsung yerine Huawei'de alabilirsiniz çok güzel ve uygun fiyatlı telefonları var çünkü.

Bu saatten sonra 7 altı bence kesinlikle alınmaz. Çok eskide kaldı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…