iPhone 6S Plus Orijinal Batarya Nasıl Alınır?

Apple ücretsiz pil değişimi için 500 şarj döngüsüne kadar garanti veriyor. Yani servis para isteyecek

Arkadaş garanti duruyorsa gönder gitsin dedi bende gaza geldim :D Kesin bilgi mi geçenlerde konuştum 810 falan olmuştur şuan ama garantisi duruyor kesin para ister mi yani 319 TL veremem şuan şahsen.

Bence bataryayı değiştirin, Orijinal bataryayı hiç bir yerde bulamazsınız sadece yetkili serviste var ancak muadil batarya alabilirsiniz ben Deji öneririm.
Bu siyah olan orijinalden daha yüksek kapasiteli yani daha fazla kullanım süresi sunar ve ben bunu öneririm, alttaki renkli olan ise orijinal ise aynı kapasitede.
iphone 6S Plus Batarya MUCİZE BATARYA DEJi (Min 3300mAh)
Mucize Batarya Deji

Furkan Bey dediğiniz ürün Türk malı mı acaba? Hakkındaki yorumlar güzel olmasına rağmen ileride patlar mı dersin? Kullandıysan biraz tecrübelerini aktarabilir misin?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodakileri aynen uygulayarak gözle görülür bir batarya performansı elde ettim. Son 3 saatte şarjım %97'den %94'e düştü. Normalde %80 civarında olurdu.

Garantisi varsa hiç bir kısıtlama yoktur. İstediğin zaman istediğin kadar garanti içerisinde batarya değiştire bilirsin.

2 yıllık garanti kapsamında THH kanunlarınca tüketici isterse telefonun sıfırnı dahi istiye bilir. Kanunen bu vardır servis senden para talep edemez.

Tüketicinin Garanti ile İlgili Hakları
Ücretsiz onarım isteme hakkı

MADDE 8 – (1) Tüketicinin, Kanunun 11 inci maddesinde yer alan seçimlik haklarından ücretsiz onarım hakkını seçmesi durumunda satıcı; işçilik masrafı, değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin malın onarımını yapmak veya yaptırmakla yükümlüdür.

(2) Tüketici, ücretsiz onarım hakkını üretici veya ithalatçıya karşı da kullanabilir. Satıcı, üretici ve ithalatçı, tüketicinin bu hakkını kullanmasından müteselsilen sorumludur.

Türk firması ancak üretimini yurtdışında yaptırıyor ve ürünleri kaliteli. Kendi telefonumda kullanıyorum ve öneririm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı