iPhone 6S saklama alanı dolu diyor

segaha123

Decapat
Daha fazla  
iPhone 6S kullanıyorum, saklama alanı dolu oluyor. 16 GB telefon, onu bunu siliyorum ama gene aynı kalıyor, telefonu değiştirmem mi gerekiyor yoksa bir tamir, depolama yükseltme gibi şeyler olur mu? (iOS alanı doluluk oranı 6, 96, sistem verileri doluluk oranı 7, 85) Toplam doluluk alanı 15,6 GB.

iPhone 6S kullanıyorum, saklama alanı dolu oluyor. 16 GB telefon, onu bunu siliyorum ama gene aynı kalıyor, telefonu değiştirmem mi gerekiyor yoksa bir tamir, depolama yükseltme gibi şeyler olur mu? (iOS alanı doluluk oranı 6, 96, sistem verileri doluluk oranı 7, 85) toplam doluluk alanı 15,6 GB.

Uygulamalar eskisi gibi düşük boyutta değil artık, 16 GB çok yetersiz.

iPhone 6S kullanıyorum, saklama alanı dolu oluyor. 16 GB telefon, onu bunu siliyorum ama gene aynı kalıyor, telefonu değiştirmem mi gerekiyor yoksa bir tamir, depolama yükseltme gibi şeyler olur mu? (iOS alanı doluluk oranı 6, 96, sistem verileri doluluk oranı 7, 85) toplam doluluk alanı 15,6 GB.

Bende de şu an 16 GB 6S var satacağım en kısa sürede alan aşırı yetersiz.

64 GB alanın 41 GB boş olan masum telefonum ile sessizce bakışıyoruz :D.

Bütçe ya da ihtiyaç meselesi, ilerleyen yıllarda gelişen uygulama özellikleri ve sistem kaynakları nedeni ile depolama alanı daha fazla kullanılacak ve en sonunda rehberden isim silmeyi düşüneceksiniz.

64 GB bir iPad kullanıyorum ve ileride benim de sorun yaşamam kaçınılmaz gibi.

Android telefon almayı düşünüyorum ama öyle çok aşırı havalı bir şey de almayacağım 1000-1500-2000-2500e önerebileceğiniz ucuz teller var mı acep?

Yeni konular

Geri
Yukarı