iPhone 6S şarja takıldığında telefon açılmıyor

Teurastaja.

Kilopat
Eylül'ün 29'unda sabahleyin telefonumu şarja taktığımda 15 dakika sonra yaklaşık 2 dakika kadar Apple logosunda kaldı ve açıldı. Şarj göstergesi görünmüyordu, hat takılı olduğu halde aranıyor diyordu ve şarjı kısa süre sonra bitti. Şarja taktığımda telefon açılmadı. Telefoncuya teslim ettim şarj entegresinin bozulduğunu söyledi ve 200TL fiyat biçti. Başka telefonculara sordumduğumda 500TL, 350TL, 250TL fiyat çeken oldu. Başka bir telefonum olmadığı için ve acil ihtiyacım olduğu için oraya verdim. 3 gün sonra telefonu aldım ve çalışıyordu. 10 gün sonra tekrar aynı durumu yaşadım. Oraya gittiğimde telefoncu aldı. Ertesi gün akşam gittiğimde şarj aletimden kaynaklandığını söyledi ve masraf çıkacağını söyledi. Adaptörümde ve kablomda bir sıkıntı olmadığını biliyorum eve tekrar gidip şarj aletimi aldım ve oraya götürdüm ve bıraktım. Ertesi gün gittiğimde şarj entegresinden para almayacağını söyledi ama depolamada sorun olduğunu söyledi ve 150TL para istedi. 7 gündür bekliyorum ve anakartçıda olduğunu söylüyor ne zaman vereceğini söylemiyor. Evde tekim, babamın telefonunu kullanıyorum. Ne yapmam gerekiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı