iPhone 6s'ten LG G4'e geçilir mi ?

ichweissesnicht

Hectopat
Yer
İzmir
Başlıkta da belirttiğim gibi geçilir mi? Pişman eder mi? Şarjım çabuk bittiği için ve hafıza konusunda sorun yaşadığım için geçmek istiyorum.

LG G4'ün bataryasından şikayetçi olan kullanıcılar var fakat depolama konusunda hiçbir sorununuz olmaz G4'te.

Geçmenize gerek yok. G4'ün pil performansı o kadar iyi değil.

Geçeceksen Note 5 ve S7 gibi cihazlara geç. G4'ten kamerayı çıkart geriye orta seviye bir telefon kalır.Tip olarak ta premium değil. Kalın ve plastik.

G4'de bir dünya sorun. Bataryasıdır, dokunma sorunudur vb. Bence İphone'e devam edin. Geçtiğinize değmez. Fazla bir beklenti içinde olmayın.

iPhone 6'dan Discovery Air'e geçtim yav ona mı geçilmeyecek? Önermem. Geçmeyin derim. iPhone SE alabilirsiniz.

G4'de bir dünya sorun. Bataryasıdır, dokunma sorunudur vb. Bence İphone'e devam edin. Geçtiğinize değmez. Fazla bir beklenti içinde olmayın.
Bahsettiğiniz sorunlar son serilerde düzeltildi. Kendim kullanıyorum bataryası gayet iyi gidiyor ve o sorunların hiçbirini yaşamadım.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…