İPhone 6'ya İPhone 8 Anakartı Takmak Mümkün Mü?

Peki sadece RAM arttırabilir miyim? iPhone 8 olmuyorsa 6s plus anakartı olur mu?
iPhone 5 ve 5S-5C-SE dahi hepsinin batarya ekran flexleri bile farklı iken senin üst modeller ile denemen boş bir çabadır. Bence onun yerine ekranı kırık ise ekran al kasayı da görünümü iPhone 7 plus-8-x görünümlü kasa al daha sağlıklı olur ama kasaya dikkat et sen takmayı düşünürsen bazılarında sıkıntı olabiliyor. Tam oturmama gibi.

iPhone 5 ve 5S-5C-SE dahi hepsinin batarya ekran flexleri bile farklı iken senin üst modeller ile denemen boş bir çabadır. Bence onun yerine ekranı kırık ise ekran al kasayı da görünümü iPhone 7 plus-8-x görünümlü kasa al daha sağlıklı olur ama kasaya dikkat et sen takmayı düşünürsen bazılarında sıkıntı olabiliyor. Tam oturmama gibi.
Belki olur dedim. Bana çok mantıklı gelmişti. Neyse teşekkürler.
Bunu buldum. 6 nın ekranı 7 nin ekranını destekliyor. Garip. Demişler ya imkansız diye birşey yoktur diye. Bence tersi de olur.

Son düzenleme:
Kasa vs. değişebilir benzetilebilir. Ancak iç aksamların değişmesinin imkanı yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı