iPhone 7 bazen Home tuşuna basınca geç açılıyor

FURKAN CANN

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
A520M-K ANAKART / AMD RYZEN 5 3600 / GT 730 EKRAN KARTI / 8GB 2666MHZ RAM / 240GB KİNGSTON A400 SSD
Meslek
Elektrik - Elektronik teknikeri
Her zaman olmuyor fakat Home tuşuna basıyorum basma hissi var ekran 3sn sonra açılıyor her zaman olmuyor fakat neden olduğunu henüz anlamadım. Cihaz sıfır bir cihaz sorun nedir? Bu arada parmaklarımda soyulma oluyor bundan olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece kilit ekranında mı oluyor yoksa tuşa çift tıkladığınızda, uygulama menüsü açılırken de aynı şekilde geç tepki veriyor mu?

Sadece kilit ekranında mı oluyor yoksa tuşa çift tıkladığınızda, uygulama menüsü açılırken de aynı şekilde geç tepki veriyor mu?

Yok hocam ekran kapalıyken açmaya çalışırken oluyor ama her zaman olmuyor.

Bende de şarj takılı olduğunda bazen algılamıyor. Servisle görüştüğümde parmak izini tekrar tanıtmamı istedi. Tekrar yaptıktan bir süre sonra yine tanımamaya başlıyor. 🙂

Anladım hocam peki yine devam ediyor mu?

Yok hocam ekran kapalıyken açmaya çalışırken oluyor ama her zaman olmuyor.

Anladım hocam peki yine devam ediyor mu?
Parmak yapısından dolayı olabilir iPhone 7’ye sahibim parmak izim kız arkadaşımda da tanımlı onun parmağını çok hızlı açtığı oluyor ben uğraşıp duruyorum. Bu parmak yapısına bağlı sanırsam, yeniden tanıtmakta fayda var.

Parmak yapısından dolayı olabilir iPhone 7'ye sahibim parmak izim kız arkadaşımda da tanımlı onun parmağını çok hızlı açtığı oluyor ben uğraşıp duruyorum. Bu parmak yapısına bağlı sanırsam, yeniden tanıtmakta fayda var.

Yeniden tanıttım fakat bir süre geçiyor sonra yeniden oluyor neyse yapacak bir şey yok herhalde servisinde bir şey yapacağını zannetmiyorum.

Emekçi eli be kardeşim. :D
Yeniden tanıttım fakat bir süre geçiyor sonra yeniden oluyor neyse yapacak bir şey yok herhalde servisinde bir şey yapacağını zannetmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı