iPhone 7 çok depolama harcıyor

resimlerim bile 3gb kaplıyor en yüksek kaplayan şey o anormal bir durum. Kategorize edilmiş iphone saklama alanı diye görsel bırakıyorum ona bakın uygulamalar kırmızı renk olması lazım o kadar küçük, birde sistemin kullandığı yere bakın.
İçiniz rahat etmiyorsa, verileriniz alın ve telefonu sıfırlayın.

Not:
Screenshot_2023-10-19-20-50-35-285_com.miui.securitycenter.jpg

Resimlerim bile 3GB kaplıyor en yüksek kaplayan şey o anormal bir durum. Kategorize edilmiş iPhone saklama alanı diye görsel bırakıyorum ona bakın uygulamalar kırmızı renk olması lazım o kadar küçük, bir de sistemin kullandığı yere bakın.

Önbellek falan olayları yine galiba böyle bir konu var bir bakın belki yardımcı olur.

resimlerim bile 3gb kaplıyor en yüksek kaplayan şey o anormal bir durum. Kategorize edilmiş iphone saklama alanı diye görsel bırakıyorum ona bakın uygulamalar kırmızı renk olması lazım o kadar küçük, birde sistemin kullandığı yere bakın.
Hocam, tamam işte. iPhone, verileri ayrı ayrı kategorize etmiyor. Hepsini bir çatı altında topluyor. Ve buda Sistem verileri oluyor.
iPhone sistem verileri, saklama alanında çok yer kaplıyor ve Apple, bunları tek bir klasörde birleştirdiğinden kolayca silinemiyor.

İçiniz rahat etmiyorsa, verileriniz alın ve telefonu sıfırlayın.

Not:
Eki Görüntüle 1983141
İşte bir Android güzelliği.[/SPOILER]

Yeni konular

Geri
Yukarı