iPhone 7 daha ne kadar kullanılabilir?

Nasıl yani ? Ben bunu kaçak olarak 1 Yıllık 300 Liraya açtırdım da daha açtıramayacak mıyım kaçak olarak ?

Bataryasından hiç memnun değilim hocam zaten.
Evet hocam bu olay kalktı. Direkt kayıt etmek lazım artık direkt kayıt için de yurtdışına çıkıp girmeniz lazım geri.

Kullanın hocam sonra ya 8 plusa geçin ya da güzel bir amiral gemisi.

Zaten hali hazırda İphone 7 kullanan birisine İphone 8 Plus önermek hiç mantıklı değil. İphone 8 serisinin de bir sene sonra zaten güncelleme desteği kesilecek. İmkan varsa üzerine biraz daha çıkıp daha üst model alınması gerekir. yoksa İphone 8 tarafına geçiş için haybeye para ödemesine gerek yok. Mevcutta kullandığı telefon zaten en az 2 sene daha uygulama destekleriyle birlikte devam edecek.

Hocam ne alsın adam XS mesela 7 8 çok pahalı onun yerine SE 2 alınabilir peki siz ne önerirsiniz bunun dışında.

Hocam ne alsın adam XS mesela 7 8 çok pahalı onun yerine SE 2 alınabilir peki siz ne önerirsiniz bunun dışında.

Ben eğer bir ücret ödenecekse ödenen ücrete karşılık gelmesi taraftarıyım. Eğer imkanı yoksa mevcut telefonunu kullanmaya devam etmeli. bu süre zarfı içerisinde (yaklaşık 2 sene) kenara para atarak kendisine daha iyi bir cihaz alabilir. İphone tarafından devam etmek istiyorsa o günün şartlarına göre en uygun telefon seçilir.

Apple iPhone 7'den Apple iPhone 8 Plus'a geçmek için para harcamanıza gerek yok. Zaten işlemci faktörü dışında Apple'ın kopya cep telefonları olduğu için ekran süresinde büyük bir artış beklemeyin.

Apple iPhone 7 birçok büyük ve küçük geliştiricinin uygulama desteğini sonlandıracağı zamana kadar kullanılabilir. Apple'ın yazılımsal ve donanımsal başarısından dolayı şu anda satılan birçok giriş-orta seviye Android cep telefonundan daha stabil ve akıcı bir şekilde çalışıyor.

Nasıl yani? Ben bunu kaçak olarak 1 yıllık 300 liraya açtırdım da daha açtıramayacak mıyım kaçak olarak?

Bataryasından hiç memnun değilim hocam zaten.

O zaman telefon değişilebilir ama iPhone 8 Plus demişsiniz, iPhone 7'ye göre daha hızlı olur, ekranı daha büyük olur ama bataryası çok değişmez yine hemen hemen aynı olur.

Bende 7 kullanıyorum aşırı yavaşlamaya başladı Safari çok kasıyor uygulamalarda aynı şekilde Instagram eskisi gibi çalışmıyor reel çok donuyor ama 1 yıl WhatsApp gibi uygulamaları rahat çalıştırır.

Bende sadece Reels biraz kasıyor. Ama o kasma iPhone 8'de de varmış. Telefon hiç kasmıyor bende.

2-3 yıl daha kullanabilirsiniz hocam, zaten güncelleme alamaması çok da dazla bir sorun değil hocam çünğ zaten uzun bir süre gene en yüksek sürümden birine sahip olacaksın hocam, 2-3 yıldan sonra sürümün eskidiği belli olmaya başlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…