iPhone 7 ekran kırıldı

muhammed64

Hectopat
Daha fazla  
iPhone 7'min ekranı kırıldı. Apple 530 TL'ye değiştiriyormuş. 1-2 ay değiştirme şansım yok ekranı böyle kullanmaya devam etmek ve daha fazla dağılmasını önlemek için ekran koruyucu jelatinlerden taksam bi faydası olur mu? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefona elin alışana kadar koruma kılıfı şart. Kardeşim 7 Plus aldı ve dediğim gibi kullandı. Zaten el alıştıktan sonra kolay kolay düşmez.

Ekranın durumuna bağlı bu durum ne kadar hasar var ?
Ekranın büyük bir kısmı çatlaklar şeklinde kırık ancak görüntü veya dokunmakiğinde bir sıkıntı yok 3D Touch bile çalışıyor.

Telefona elin alışana kadar koruma kılıfı şart. Kardeşim 7 Plus aldı ve dediğim gibi kullandı. Zaten el alıştıktan sonra kolay kolay düşmez.
Kardeşim bende elimden düşürmedim yağmurlu havada otobüse yetişeyim derken kaydım düştüm :( Cebimdeyken kırıldı çok şaşırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekranın büyük bir kısmı çatlaklar şeklinde kırık ancak görüntü veya dokunmakiğinde bir sıkıntı yok 3D Touch bile çalışıyor.

Kardeşim bende elimden düşürmedim yağmurlu havada otobüse yetişeyim derken kaydım düştüm :( Cebimdeyken kırıldı çok şaşırdım.

Talihsiz bir durum. Tamir ettireceksin ne kadar isterlerse de razı olacaksın, el mahkum. Geçmiş olsun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı