iPhone 7 günümüzde alınır mı?

krstphlvn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iPhone 7 ikinci el 3000 civarına var. Günümüzde alınır mı?

3000 TL biraz fazla bence. 2000-2500 TL civarına da bulabilirsiniz.

3000TL biraz fazla geldi. Daha geçen arkadaş 2300'e aldı. Onun dışında tabii ki alınır. iPhone 6 bile hala kasmadan, takılmadan güzel kamera performansıyla kullanılabiliyor.

İkinci el ve 3000 TL asla etmez. Hem eski model hem ikinci el hem de pahalı. 2020 model aynı fiyata çok daha iyi telefonlar var.

Alınır, 3 senedir j7 Prime kullanıyorum hala işimi görüyor. iPhone 7 kaliteli telefondur ama günümüz telefonlarına göre biraz küçüktür. Kamerası ve performansı konusunda hiç şüpheniz olmasın. Çok büyük beklentilerin olmasın, kullanıma bağlı olarak 3 sene götürür.

Alınır 128 GB olanını kullanıyorum. iOS 14 güncellemesi geldi beklemiyordum. Kamera konusunda iyidir. 1080P 60 FPS 4K 30FPS çekebilir.

3000 TL civarına 2. el iPhone 8 alabilirsiniz. iOS 15 alacak en azından, daha uzun ömürlü olur temiz bulursanız.

Arkadaşlar iPhone 7 ikinci el 3000 civarına var. Günümüzde alınır mı?

Zamanında 3000 TL'ye sıfır almıştım halen cayır cayır çalışıyor ama aldığıma pişman oldum bu paraya çok güzel Android telefonlar var. Kamera tercihin ise iPhone öneririm hayırlı olsun şimdiden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…