iPhone 7 iCloud Hesabını Unuttum

ziya0606

Kilopat
Daha fazla  
iPhone 7 telefonumun iCloud hesabını unuttum. Telefonu açtığımda, iCloud hesabı istiyor, onu devre dışı bırakmanın bir yolu var mı?

Evet, telefonunuzun faturası mevcutsa Apple ile iletişime geçip telefondaki iCloud hesabını kaldırmayı deneyebilirsiniz. Ya da ne kadar gerçek olduğu bilinmese de iCloud'u kaldırmak için parayla hizmeti verenler mevcut.

Evet, telefonunuzun faturası mevcutsa Apple ile iletişime geçip telefondaki iCloud hesabını kaldırmayı deneyebilirsiniz. Ya da ne kadar gerçek olduğu bilinmese de iCloud'u kaldırmak için parayla hizmeti verenler mevcut.
Arkadaşın dediği gibi telefonun faturası varsa Apple destek sitesinden arama talep edip şifrenizi geri alabilirsiniz. Onun dışında illegal yollar harici mümkün değil.

Çoğu telefoncu bunu çözemiyor. Çözenlerde 600-650 TL fiyat çekiyor. İlla faturayla apple'a götürmek zorundasınız.

Devre dışı bırakamazsın. Sadece Apple Desteği arayarak fatura, seri, ve IMEI numaraları ile telefonun kesinlikle sana ait olduğunu kanıtlarsan Apple Destek açabilir iCloud şifreni. Güvenlik konusunda biraz katı evet.
Çoğu telefoncu bunu çözemiyor. Çözenler de 600-650 TL fiyat çekiyor. İlla faturayla Apple'a götürmek zorundasınız.
Çözebilene denk gelmedim hiç. Çözüyorum diyen bir tanesi de benim yerime Apple'ı aramaya kalktı:)

Çözebilene denk gelmedim hiç. Çözüyorum diyen bir tanesi de benim yerime Apple'ı aramaya kalktı:)
Baya iyi telefoncuydu. Staj yaptığım dükkanda telefonları bu adama yaptırıp üstüne kârımızı ekleyip müşteriye veriyoduk. Tahminlerime göre telefonun içini açıp depolama çipini değiştiriyolar ya da yüksek ısı verip verilerin bozulmasını sağlıyolar. :D

Baya iyi telefoncuydu. Staj yaptığım dükkanda telefonları bu adama yaptırıp üstüne kârımızı ekleyip müşteriye veriyorduk. Tahminlerime göre telefonun içini açıp depolama çipini değiştiriyorlar ya da yüksek ısı verip verilerin bozulmasını sağlıyorlar:D
Çılgınlık seviyesiymiş o:) Denemediğim için bir şey diyemem valla🤣

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı