iPhone 7 iOS 16 alır mı?

Almayacak iOS 15 son sürümü olacak iOS 10 ile çıktı 5 iOS sürümü verdiğini düşünürsek Apple'in iOS 15 son sürümü olacak.

16 alamicak sanırım 6S masadan ayrıldı listenin sonunda 7 kaldı.

EasyCep'ten iPhone 7 aldım 1.5 aydır sorunsuz kullanıyorum.
Bir bak derim oraya.
Ben de yakında almayı düşünüyorum da 6s plustan farkı ne ve şarjı kaç saat gidiyor?

Ben de yakında almayı düşünüyorum da 6S Plus'tan farkı ne ve şarjı kaç saat gidiyor?

6S Plus iOS 14 de kalacak ama bataryası daha iyi ekranı daha büyük 6S Plus alınmaz bence 7 plusa bakın.

Hocam evet özellikle iPhone bu bakımdan iyi güncelleme almıyor ama kullanabiliyorsun. Mesela benim iPhone 5'im var dile kolay 9 yıllık yeni çıkan oyunlar hariç(PUBG falan gibi)uygulama yükleyebiliyorum. iPhone 7 arkadaşı en az 3 yıl idare eder.

Son düzenleyen: Moderatör:
A9-iOS 14
A10-iOS 15
A11-iOS 16
Artık her yıl bir cihazı düşüre düşüre ilerler. 5 yıllık ana güncelleme desteği. Güvenlik yamaları almaya devam eder.

Bu sene 6S'e bile iOS15'i verdi Apple ki beklenmiyordu. Dolayısıyla 16'yı kesin alır hatta bir ihtimal aynı güzelliği yine yaparsa 17'yi bile alabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…