iPhone 7 nasıldır?

Yorumu mantıklı ancak iPhone 7 modeli de 3-4 sene rahat gider.
Gidip gitmemesi değil meselem gider 15 tane cihaz için özel yazılan yazılıma ve daha düne kadar en güçlü mobil işlemciye sahip 760P çözünürlükte çalışan cihaz bir zahmet 3-4 sene gitsin. Asıl mesele önümüze koz olarak koydukları uzun ömürlülük meselesinin artık Android amirallerinde de geçerli olması.

İş yerinde bir abi S8 Plus almış gerçekten inanılmaz bir ekranı var 4K ve 6,2 inç. Ayrıca ekran oranı mükemmel olmuş. Bende iPhone 7 yi beğenmemiştim tavsiye etmem.

Ekran 4K değilde 4K olsa ne sorun olacak?
Bunlar iPhone dan düşük çözünürlüklü ekranlara alışkınlar demek ki. Ben s8 ile 2k çözünürlüğüyle günü de çıkarıyorum. He ayrıca iPhone sahiplerine s8 den ödünç şarj da verebilirim lazım olur

Telefonda neler yapıyorsun ve aradığın şeyler neler? Ona göre bir cihaza karar vermek en mantıklısı olur.

iPhone 7 modelinin Gümüş modelini tavsiye ederim.

S8 almak dururken Iphone 7 almak bence doğru değil. S8'in gerek donanım kalitesi, gerek tasarım güzelliği , gerekse 2K çözünürlük bakımından yanına yaklaşamaz Iphone 7. Piyasanın şu anki en iyi ürünü Galaxy S8, çok net!

siyah al kesinlikle 7 ye siyah yakışıyor müthiş cihaz bence kesinlikle öneririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…