iPhone 7 Plus Ses Azalma Sorunu

dansemacabre

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Yükseklisans
iPhone 7 Plus telefonumda zamanla ses azalma sorunum mevcut. Kulaklık ile dinlerken bi sıkıntı yok fakat hoparlörlerden gelen ses çok az. Su ile temas yağmur dışında olmadı hoparlör çıkışlarını da temizledim fakat hala aynı ses düzeyi. Neden kaynaklanıyor? Nasıl düzeltebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Şarja taktığında bir ses geliyorya o sesde bir bozukluk varmı?
Bozukluk yok fakat ses seviyesi yine düşük. Bazen kilit sesinde bozukluk oluyor telefonu kitlediğimde abuk subuk bi ses çıkarıyor bazen hiç çıkarmıyor. İnternette araştırırken suya dayanıklı filtre tıkandığı için oluyor gibisinden bir şey okudum. Garantiye yollasam ilgilenirler mi?

Bozukluk yok fakat ses seviyesi yine düşük. Bazen kilit sesinde bozukluk oluyor telefonu kitlediğimde abuk subuk bi ses çıkarıyor bazen hiç çıkarmıyor. İnternette araştırırken suya dayanıklı filtre tıkandığı için oluyor gibisinden bir şey okudum. Garantiye yollasam ilgilenirler mi?
Hocam ana kart arizasi. Ana kart uzerinde bulunan ses entegresi arizali olma ihtimali yuksek. Bu tur sorunlarin sebebi malesef ana kart uzerinde bulunan ses entegresi arizasidir. Garantisi varsa kesinlikle gonder. Entegre arizasi ise ya yenisini verirler yada degistirirler. Kaybin olmaz kesinlikle gonder. Hoparlor sorunu olsa bile ilgilenir servis hic degilse icin rahat olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı