iPhone 7 Plus vs 8

ugurgns

Hectopat
Yer
Malatya
2. el alacağım EasyCep diye bir site var orada iPhone 7 Plus 3550 TL iPhone 8 3650 TL sorun şu iPhone 8 alırsam şarjı çabuk bitiyormuş bataryadan dolayı ama işlemcisi daha iyi 7 Plus alırsam işlemci kötü batarya ve ekran iyi olacak siz olsaydınız ne alırdınız? Bu arada alacağım ürünler yenilenmiş cihazlar kozmetik durumu mükemmel.
Ürün linkleri aşağıya bıraktım. Bu arada sadece iPhone kullanmak istiyorum. Android yeterince kullandım.

7 Plus - https://easycep.com/kategoriler/telefon/apple/iphone-7-plus/d

8 - 2. El iPhone 8 Yenilenmiş Telefon Fiyatları ve Özellikleri | EASYCEP

8 daha iyi. Hızlı şarj var ve IOS 16 alacaktır. Ben çok araştırdım 7 bitti artık.
İphone 7 Plus IOS 16 güncellemesini alacak. Seneye iphone 14 çıkarken 6s'lere güncelleme gelmeyecek ama 7 ve 7 Plus günelleme alacak en az 2 sene daha güncel kalacak.

Şarj sorununu harici bataryalı kılıfla çözersiniz en kötü. İleride 7'den güncellemeler kesildiğinde 8'in en az bir yıl daha devam ediyor olucak. Iphone 7 kullanan biri olarak 8 almanızı tavsiye ederim.

Siz siz olun en güncel halini alın derim, 7 Plus miladını şimdiden doldurmaya başladı. 8'i alabiliyorsanız neden 7 Plus alasınız ki?

8 daha iyi

Hocam EasyCep'ten cihaz alanlar genelde pişman oluyor biraz araştırmanızı tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…