iPhone 7 Plus vs iPhone 8

kardeşik meraha bir şey sormak istiyorym bende iphone yedi kullanıcısıyim ara sıra kamerayı açmadiģım halde yeşil nokta çıkıyor arka sekmede hiçbir uygulama açık değilken bunu neden yapar telefonum heclenmişmidir

@zArgev
Bir şey olmaz işletim sisteminin takılı kalmış olması muhtemel, en nihayetinde bir yazılım.

iPhone 8 daha mantıklı. 7 Plus her alanda geride. Sadece ekran boyutu olarak avantajı var. Ama şahsi önerim 8 Plus olurdu. 8'e göre daha memnun edici bir cihaz.
Bütçem kısıtlı, alabilsem direkt 8 plus alacağım. Tamam ben herkesten cevabımı aldım kesin ve net olarak iphone 8 alıyorum

Tamamdır, bu yorumdan kıyaslamadan sonra kesinlikle iphone 8 alıyorum.

1 gb ram eksikliğinden dolayı bir yavaşlık söz konusu olabilir mi?

Son düzenleme:
@lWhyMachineS
Hayır herhangi RAM’den kaynaklı şekilde bir yavaşlığın yaşanmayacağını her iki cihazdanda belirli ölçülerde memnun kalacağınızı ifade edebilirim.

Eski telefonum A70 3 yılına giriyordu. 1 kere bile arayüzünde kasılma olmadı. Gidip hesaplı telefonları kullanıp arayüzü kasıyor diye şikâyet etmek saçma. (Şu an iPhone kullanıyorum.)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…