iPhone 7 unutulan ekran süresi kilidi nasıl açılır?

Leslie Burke

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bu sene dayimdan eski iPhone 7'sini alip kullanmaya başladım ama bir sorun var Apple Music'den NO1 vb dinleyemiyorum yas kisitlamasindan dolayi onunda sifresini bilmiyorum. Dayim da hatirlamiyor. ICloud'unu da vermiyor. Kirma programlari 1000TL. Ne yapacagim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar bu sene dayimdan eski iPhone 7'sini alip kullanmaya başladım ama bir sorun var Apple Music'den NO1 vb dinleyemiyorum yas kisitlamasindan dolayi onunda sifresini bilmiyorum. Dayim da hatirlamiyor. ICloud'unu da vermiyor. Kirma programlari 1000TL. Ne yapacagim?
Hocam yanlış bilmiyorsam daha önce kuzenimin İpad'ini sıfırlamıştık. O da normal kilit şifresini unutmuştu. Gidip PC'ye bağlayıp sıfırlamıştık cihazı İCloud istemişti ama açmadan geç gibi bir seçenek de vardı sanırım pek emin değilim uzun zaman (1-2 sene) oldu iyi sosyaller

iPhone'umu Bul özelliği aktif ise sıfırlandığında iCloud şifresi ister. iPhone'umu Bul özelliğinin açık olup olmadığını kontrol edin, eğer açık değilse rahatlıkla sıfırlayıp yeni bir iCloud hesabı ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Geri
Yukarı