iPhone 7 vs Galaxy A51

Şahsen ikisi de değil. Apple tarafından 8'den aşağıya inmeyiniz. Tam bütçenizi söyleyin, daha iyi bir öneride bulunalım. A51 yerine Note 8 Pro daha iyi olur.

Donanım ve performans olarak Iphone 7 daha iyi. Ekran, dahili hafıza ve batarya olarak A51 daha iyi. Arka kamera performansları birbirine yakın olur tahminim. Çünkü Note 8 PRO, arka kamera olarak Iphone 7 modelinden az daha iyi. Iphone 7 modelinde OIS var ayrıca, A51'de ise EIS var. Ön kamera olarak A51 daha iyi.

Hocam kullanım alanınız çok önemli bu tarz konularda. A51 güncel olarak çoğu oyunu rahatlıkla oynatıyor ve android olduğundan kaynaklı paralı oyunları rahatla apk olarak indirebiliyorsunuz. Eğer yazılımı ve kamerasına önem veriyorsanız da iPhone almanızı öneririm.

iPhone 7 128 GB için, 4 yaşına girecek bir cihaza ülke şartlarını düşünürsek yaklaşık 3,5-4 bin lira vermek bana mantıklı gelmiyor. İkisi arasında Galaxy A51 daha mantıklı geliyor. Bu arada iPhone 7 ikinci el mi?

Son düzenleme:
iPhone 7 128 GB için, 4 yaşına girecek bir cihaza ülke şartlarını düşünürsek yaklaşık 3,5-4 bin lira vermek bana mantıklı gelmiyor. İkisi arasında Galaxy A51 daha mantıklı geliyor.

Samsung S serisini alması daha kârlı olmaz mı?

iPhone 7 128 GB için, 4 yaşına girecek bir cihaza ülke şartlarını düşünürsek yaklaşık 3,5-4 bin lira vermek bana mantıklı gelmiyor. İkisi arasında Galaxy A51 daha mantıklı geliyor. Bu arada iPhone 7 ikinci el mi?

Evet hocam 2. El 2500 e rahat bulabiliyorum
Şahsen ikisi de değil. Apple tarafından 8'den aşağıya inmeyiniz. Tam bütçenizi söyleyin, daha iyi bir öneride bulunalım. A51 yerine Note 8 Pro daha iyi olur.
Maks 3000 TL

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı