IPhone 7'den A52S'e geçilir mi?

Hocam sahşen normal bir vatandaşın güvenlik için o paraları vermesi saçma zaten apk indirmediğiniz sürece androidlerde gayet güvenli yani aklını kullanan biri için güvenlik pek farketmez hack olayını diyorsan sıradan tanınmayan birinin bir hacker tarafından tamamen kendisi onu tespit edip uğraşmaz dediğim gibi en fazla bir dosyaya trojen vs. yükler onu yayar orjinal olmadığını anlayacak biri içinde bu özellik önemsizdir. İşletim sistemine gelicek olursak güzel görünmesinden ve çok az daha hızlı çalışmasından başka bir avantajı yok ki bu fark içinde iphoneye 25 bin tl verilmez kamera kısmıda bana mantıksız geliyor androide göre biraz daha iyi fakat hem android alıp hem prof bir kamera alabilirsiniz. Bana göre 1 kere iphone alıp 7-8 sene kullancaksan sorun yok (Ayrıca iphone eski telefonlarıda yavaşlattığı için paraya müşteriden çok değer verdiği anlaşılıyor.) ama her sene iphone almak özellikle asgari veya 20 bin tlnin altında maaş alıyorken bunu yapmak bence enayliktir.
O her sene iPhone alanlar zaten gösterişten başka bir şey değildir.Ancak dediğim gibi daha uzun ömürlü bence ya.Yine de 25 bin falan paran yoksa çok da şey değildir hani ama.Bilmiyorum mesela ben iPhone 13 e yetecek kadar param olsa bile hani 11 alırım geçerim uzun süreler kullanırım.Güncelleme desteği de şöyle.Babamda iPhone 7 var.Galiba 5-6 sene önce (çıktığında) almıştı ve güncelleme desteği yeni kesildi diyel biliyorum.Her neyse hocam uzatmaya gerek yok bence.

Geri
Yukarı