iPhone 8 alınır mı?

• Konuyu başlatan Zleh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 693
EasyCep önermem.
Koşulsuz iade mevcut mesela satın aldığınızda içerisinden neyin değiştiğini gösteren belge var eğer baktım kalitesiz veya içime sinmez işe iade politikası çok iyi diyorlar direkt alıyorlarmış. Bilmiyorum ancak önümüzdeki günlerde tekrar düşüneceğim gibi.

Anladım hocam. Android düşünür müsünüz?
Hocam android de Samsung düşünüyorum bir tek onda da iyi modelleri aşırı pahalı mesela en az s21 isterim ancak 12.500 civarı ve taksit yok o en kötü yanı oluyor.

Koşulsuz iade mevcut mesela satın aldığınızda içerisinden neyin değiştiğini gösteren belge var eğer baktım kalitesiz veya içime sinmez işe iade politikası çok iyi diyorlar direkt alıyorlarmış. Bilmiyorum ancak önümüzdeki günlerde tekrar düşüneceğim gibi.

Hocam Android de Samsung düşünüyorum bir tek onda da iyi modelleri aşırı pahalı mesela en az S21 isterim ancak 12.500 civarı ve taksit yok o en kötü yanı oluyor.

İkinci el S10+/S20FE bulabilirsin ikinci el.
Yine iPhone istersen ikinci el;
•SE2020
•XR
•XS bakabilirsin.

Hocam Android de Samsung düşünüyorum bir tek onda da iyi modelleri aşırı pahalı mesela en az S21 isterim ancak 12.500 civarı ve taksit yok o en kötü yanı oluyor.

İade politikasını internetteki yorumlara bakarak az çok anlayabilirsin.

Bence mağazalardan 2.el Samsung S20FE bulabilirsin.

Geri
Yukarı