iPhone 8 için şarj adaptörü önerisi

ExellionTR

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
İyi akşamlar. 6 yıldır kullandığım Sony marka şarj adaptörüm bozuldu. iPhone 8 için yeni bir adaptör arıyorum. Hızlı şarj özelliği çok önemli değil F/P ve bir tık kaliteli bir ürün olması yeterli. Kablo olarak Anker ve Baseus markalarının lightning kablolarını kullanıyorum.
Bütçem 60 ₺ civarında.

O bütçede orijinal bir şarj aleti bulmanız mümkün değil.

Orijinal değilse zarar verme ihtimali var o bütçede ama.

Hocam bilindik markalardan idare edecek bir şey yeterli olacaktır. Orijinaller maalesef çok pahalı bütçemi aşıyor.

Ttec marka bir şarj aleti kullanabilirsiniz.

Hocam Spigen veya General Mobile önerir misiniz peki? Şunları görmüştüm bir yandan araştırıyorum. Spigen'den memnun kalanlar çok var fakat adaptörden tiz bir ses geldiğini yazmış birkaç kullanıcı.

Hocam bilindik markalardan idare edecek bir şey yeterli olacaktır. Orijinaller maalesef çok pahalı bütçemi aşıyor.

Hocam Spigen veya General Mobile önerir misiniz peki? Şunları görmüştüm bir yandan araştırıyorum. Spigen'den memnun kalanlar çok var fakat adaptörden tiz bir ses geldiğini yazmış birkaç kullanıcı.
Bende var GM 8 onda kullanıyorum. İyi mi bilmiyorum çünkü genelde telefonumu şarja uzun süreler bırakırım. Yani aldığımda hep %100 olur şarjı.

Bende var GM 8 onda kullanıyorum. İyi mi bilmiyorum çünkü genelde telefonumu şarja uzun süreler bırakırım. Yani aldığımda hep %100 olur şarjı.

Bir sorun yaşamadıysanız iyidir hocam. Ben de telefonu bırakır 1-2 saat bakmam. Hızlı şarj olayı çok önemli değil benim için.

Bir sorun yaşamadıysanız iyidir hocam. Ben de telefonu bırakır 1-2 saat bakmam. Hızlı şarj olayı çok önemli değil benim için.
Sorun yaşamadım. Ama iPhone'larda özel şarj girişi falan yok muydu?

Geri
Yukarı