iPhone 8 Jailbreak nasıl kaldırılır?

EmirTasx

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. iPhone 8 Plus cihazıma Jailbreak attım. Daha sonrasında telefonu yeniden başlatınca Jailbreak çalışmadı. Fakat şimdi de ziraat Tivibu'e devlet gibi uygulamalara giremiyorum. Jailbreak'i kökten nasıl kaldırırım? Veya nasıl o uygulamalara girerim?

Cihazınızı bilgisayara bağlayıp iTunes ile yedek alın, ardından yine iTunes üzerinden geri yükleme yapın, bu sayede en güncel iOS sürümü cihazınıza sıfır olarak kurulacaktır. Kurulum sonrası yedeğinizi geri yükleyebilirsiniz.

Cihazınızı bilgisayara bağlayıp iTunes ile yedek alın, ardından yine iTunes üzerinden geri yükleme yapın, bu sayede en güncel iOS sürümü cihazınıza sıfır olarak kurulacaktır. Kurulum sonrası yedeğinizi geri yükleyebilirsiniz.

Uygulamalar vs. gidecek değil mi? Sadece fotoğrafları vs. yedeklerim.

JB'yi bypass eden Tweak'ler var. Onları kurabilirsin kaldırmadan.

Ben kökten silmek istiyorum hocam.

Checkra1n ile attiysaniz yeniden Jailbreak yapip checkra1n uygulamasindan restore System butonuna tiklayin.

Hocam sanırım öyle atmadım boot yolu ile laptoptan attım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kökten silmek istiyorsanız telefonunuzu DFU moduna alarak yazılım atmanızı öneririm çünkü zaten beta bir yazılım checkra1n.
Kalıntı kalması önemli değil derseniz daha basit olarak arkadaş söylemiş zaten, tekrar JB yaparak Restore etmeniz gerekiyor.

Kökten silmek istiyorsanız telefonunuzu dfu moduna alarak yazılım atmanızı öneririm çünkü zaten beta bir yazılım checkra1n.
Kalıntı kalması önemli değil derseniz daha basit olarak arkadaş söylemiş zaten, tekrar JB yaparak restore etmeniz gerekiyor.

Hocam ben şu an telefonumu sıfırlamadan Jailbreak kalıntılarını kaldırıp uygulamaları sorunsuzca kullanmak istiyorum. Yok mu bunun bir çözümü ya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben şu an telefonumu sıfırlamadan Jailbreak kalıntılarını kaldırıp uygulamaları sorunsuzca kullanmak istiyorum. Yok mu bunun bir çözümü ya?
JB yaparken nasıl yaptıysanız, aynı adımları izleyin. USB Boot ile çalışan sürümleri var, onlarla JB yapın, sonra Checkra1n ile Restore System yapın.

Geri
Yukarı